logo Sun & Moon banner Sun & Moon polski język rumuński język rosyjski język
Tłumacz języka rumuńskiego /również tzw. mołdawskiego/, rosyjskiego
Obsługa biznesu, reklama użytkowa, projektowanie graficzne, grafika komputerowa
Fotografia profesjonalna, reklamowa, katalogowa, foto produktów

Sun & Moon Tłumaczenia, Reklama, Projektowanie, Fotografia

Jesteśmy agencją ze sporym i bogatym doświadczeniem świadczącą usługi w zakresie:
- tłumaczeń (język rumuński /również tzw. mołdawski/, polski, rosyjski)
- reklamy (grafika, design, projektowanie logotypów, opakowań, katalogów, ulotek, folderów reklamowych)
- sztuk wizualnych (fotografia autorska, rysunek, malarstwo)

Nasza oferta jest skierowana do firm i przedsiębiorstw, osób prawnych i fizycznych w Polsce i z zagranicy, które są zainteresowane rozwojem swoich działań, również na Wschodzie i Południu Europy.
Możemy być dla Państwa i Pańskiej firmy czymś w rodzaju "okna na Wschód" wykorzystując swoje doświadczenie i znajomość realiów konkretnych rynków, specyfikę lokalną, wiedzę nabytą w trakcie wieloletniej pracy oraz częstych podróży służbowych. Nieocenionymi mogą się również okazać nasze kontakty, szczególnie te ze środowiskiem biznesowym w krajach nadbałtyckich, Rumunii i we Wspólnocie Niepodległych Państw.
Oferujemy wsparcie logistyczne w nawiązywaniu kontaktów handlowych na Wschodzie Europy, prowadzenie lub tłumaczenie korespondencji biznesowej, udział w przeprowadzeniu negocjacji i przygotowaniu projektów handlowych, organizację wyjazdów służbowych, wizyt roboczych do partnerów zagranicznych oraz pełne wsparcie lub uczestnictwo w organizowaniu i reprezentowaniu Państwa na międzynarodowych targach i wystawach specjalistycznych. Posiadamy bardzo dobre kontakty z instytucjami i organizatorami wystaw w szczególności w krajach nadbałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia), we WNP (Rosja, Ukraina, Mołdawia, Gruzja etc.) oraz w Rumunii, Bułgarii i niektórych krajach byłej Jugosławii.

Jesteśmy młodymi, mobilnymi ludźmi, dla których ewentualność nagłego, krótkotrwałego wyjazdu nie stanowi problemu.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!


W ciągu ostatnich lat współpracowaliśmy i zaufali nam m.in.:
Ambasada RP w BukareszcieANGOS KrakówATOMINIUM Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych w KrakowieBerlineo Centrum Obsługi Językowej w PoznaniuBiuro Tłumaczeń "Express & Translations" w Łaziskach GórnychBiuro Tłumaczeń ATEH w TarnowieBiuro Tłumaczeń COLUMBUS w KrakowieDELTA Biuro Tłumaczeń i Obsługi Biznesu w PoznaniuDrukarnia DjaFDrukarnia S-DRUKDrukarnia UNIDRUKEłckie Centrum KulturyEUROPEGAS Sp. z o.o.Expocentre Moskwa (Rosja)Instytut Polski w Bukareszcie (Rumunia)Instytut Rozwoju ReklamyInter Expo Center Sofia (Bułgaria)INTERMAG sp. z o.o.International Exhibition Centre Ryga (Łotwa)International Trade & Exhibitions (ITE) Group Plc"La Chambre" (Rumunia)LBB Assistance w OświęcimiuLitexpo Wilno (Litwa)MoldEXPO Kiszyniów (Mołdawia)MOST Ośrodek Szkoleń i Tłumaczeń w PoznaniuMULTILINGUA Biuro Tłumaczeń w PoznaniuNarodowe Muzeum Sztuki w Transylwanii (Rumunia)Nowohuckie Centrum KulturyPMT sp. z o.o. KrakówPodgórskie Biuro Tłumaczeń w KrakowiePolsko-Rumuńska Izba Przemysłowo-Handlowa w GdyniProkuratura Okręgowa w KrakowieProVerba w SkórzewieQuantal Trading s.r.l. (Rumunia)Rettig Heating sp. z o.o. RybnikRomEXPO Bukareszt (Rumunia)Sąd Okręgowy w KrakowieSąd Rejonowy dla Krakowa ŚródmieściaTętnowski DevelopmentVERBA-TEXT w WarszawieZakład Produkcji Cukierniczej "JIW" Sp. z o.o.


© Serge Vasilendiuc (Sun & Moon)

GoStats   HotLog